Certifikát pravosti a původu drahého kamene

Pokud si u nás zakoupíte vybroušený drahý kámen, či stříbrný šperk jím osazený (přívěsek, prsten, naušnice), tak Vám k němu automaticky přidáme náš originální certifikát pravosti a původu drahého kamene. Každý náš cetifikát je jedinečný a je vystaven přímo ke konkrétnímu drahokamu.

Certifikát je vytištěn na speciálním gilošovaném papíru (velikost A4) s ornamentovým tříbarevným potiskem (nelze vytisknout na běžné tiskárně), ve kterém je vlisovaný unikátní vícebarevný dvouvrstvý hologram (není nalepený, nejde odstranit bez zničení) a obsahuje laserem vypálené jedinečné identifikační číslo, díky kterému nemůže dojít ke zfalšování - plagiátorství (nikdy nevystavíme certifikát se stejným číslem dvakrát). To zajišťuje naprostou jistotu pravosti našeho certifikátu.

Každý jedinečný hologram na certifikátu má také identický protikus, který zůstává u nás, abychom věděli o všech námi vydaných certifikátech k drahým kamenům.

Certifikát samozřejmě obsahuje všechny další potřebné náležitosti, jako je naše kulaté razítko, náš originální podpis, přesné specifikace drahého kamene a potvrzení o jeho pravosti a původu.

 

Vzorový / ukázkový certifikát

certifikat-pravosti-puvodu-draheho-kamene-drahokamu-mineralu

Dvouvrstvý číslovaný hologram s barevnými vrstvami procházejícími skrz sebe pod různými úhly dopadu světla - vytváří tzv. duhový efekt (viz. fotky níže). Jedná se o velmi dobře zabezpečené a unikátní tiskové médium.

K našim nevybroušeným drahým kamenům a krystalům, tedy těm, které se nachází ve svém přírodním, surovém a neopracovaným stavu, tento certifikát nevystavujeme. Přikládáme k nim však malý lísteček, kde je uveden název kamene, jeho naleziště, a také rok, kdy byl nalezen.