Krystal křišťálu ve spojení s mléčným křemenem

Hezký kousek křišťálu v kombinaci s křemenem pocházející z oblíbeného šutráckého naleziště Žulová (Jeseníky).

Jedná se o menší krystal křišťálu, který je prostoupený křemenem. Ve spodní polovině krystalu převládá spíše křemen, horní část je pak zase více křišťálová.

Křemen má typickou mléčnou až šedobílou barvu, křišťál se může pochlubit poměrně vzácným ledově bílým odstínem.

Nejlépe kombinace těchto dvou nerostů vynikne, pokud kamínek prosvítíte sluníčkem nebo baterkou, což je zachyceno na poslední fotografii.

Tento krystal se také pyšní velice slušně zachovalým stavem svých obvodových krystalových stěn i samotné špice, která je pouze velmi nepatrně ťuklá. Zajímavostí také je, že ve spodní části do hlavního krystalu zarůstá ještě jeden menší.

 

Místo nálezu: Žulová - Korálové jámy (Jeseníky)

Rok nálezu: 2018

Rozměry: 40 x 23 x 10 mm

Váha: 11 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky (především z oblasti Vysočiny), protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu DRAHÉ KAMENY a to na adrese www.drahekamenyonline.cz

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 2283
250 Kč
Krystal křišťálu ve spojení s mléčným křemenem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty