Menší křišťálek z Vysočiny se sametově ohlazeným povrchem

Hezký kousek přírodního křišťálu pocházející z oblíbené šutrácké lokality Laštovičky (Vysočina).

Jedná se o menší plochý kamínek, který se z jedné strany pyšní nádherným sametově ohlazeným povrchem příjemným na dotek. Druhá strana křišťálu je pak matná až částečně lesklá.

Vzorek je celý krásně průsvitný (sluníčkem nebo baterkou) a v některých menších úsecích lze i lehce nahlédnout dovnitř kamene a pozorovat tak různé mlhovinky, inkluze či peříčka.

Barva křišťálu má půvabný ledově bílý odstín. Nejvíce samozřejmě kvality tohoto kamínku vyniknou, pokud je mokrý a na sluníčku, což je dobře zachyceno na poslední fotografii.

 

Místo nálezu: Laštovičky (Vysočina)

Rok nálezu: 2022

Rozměry: 25 x 25 x 8 mm

Váha: 10 g

 

České vs. zahraniční drahé kameny

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

————————————————————————————

Další české přírodní křišťály najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku českých přírodních křišťálů » zobrazit nabídku «

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 3339
250 Kč
Menší křišťálek z Vysočiny se sametově ohlazeným povrchem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty