Váleček černého turmalínu s krásným leskem

Kvalitní ukázka přírodního černého turmalínu skorylu z naleziště Pikárec (Vysočina).

Tento neukončený špalík černého turmalínu se může pochlubit nejen slušnou velikostí, také také vysokým leskem a typickým jemným rýhováním.

Pokud tedy hledáte estetický kousek pravého černého turmalínu z ČR za rozumnou cenu, tento vzorek by pro vás mohl být tím pravým.

 

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 25 x 24 x 15 mm

Váha: 22 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky (především z oblasti Vysočiny), protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Další nabídku černých turmalínů z ČR naleznete v naší sekci - Prodej černých turmalínů, nebo také na našem partnerském webu Drahé kameny online v kategorii - Nabídka černých turmalínů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 2544
390 Kč
Váleček černého turmalínu s krásným leskem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty