Veliký estetický špalek černého turmalínu s mimořádným leskem a úžasným rýhováním - sběratelská záležitost

Luxusní vzorek přírodního černého turmalínu skorylu pocházející z proslaveného šutráckého naleziště Pikárec (Vysočina).

Jedná se o obdivuhodný kousek černého turmalínu a každý kdo se jen trošku zajímá o drahé kameny, toho tento skoryl upoutá svojí velikostí.

Takto mohutné válce černých skorylů jako je tento se v naší přírodě totiž nacházejí zcela vyjímečně. Podobné vzorky lze spatřit jen v opravdu kvalitních sbírkách starých sběratelů, kteří se drahým kamenům věnovali celý život či například v některých mineralogických muzeích či univerzitních sbírkách. Skoryl svými rozměry a váhou tak může směle konkurovat i zahraničním kouskům.

Tento špalek turmalínu však není pouze velký, ale i kvalitní. Skoryl je tedy velmi pevný, pyšní se mimořádně vysokým leskem a fanatstickým rýhováním.

I přes to, že je tento vzorek z čelních stran tzv. neukončený, působí vysoce estetickým až luxusním dojmem.

Tento XXL vzorek černého skorylu je vhodný pro velmi náročné sběratele, ocení jej však jistě i lidé zajímající se o drahé nerosty kvůli jejich energetickým účinkům a vlastnostem. V neposlední řadě si lze takovýto kámen pořídit jako dlouhodobou investici v dnešní nejisté době.

————————————————————————————

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 59 x 55 x 49 mm

Váha: 280 g

————————————————————————————

Proč si zakoupit drahé kameny právě u nás?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

————————————————————————————

U nás vždy víte co kupujete

Snažíme se, aby všechny námi nabízené minerály a drahé kameny byly co nejlépe prezentovány a vy jste tak přesně věděli co kupujete.

Každý kamínek pro vás tedy detailně nafotíme ze všech stran a opatříme jej originálním popiskem, jenž ho perfektně vystihuje.

Ke všem nerostům navíc vždy uvádíme i tzv. "Rodný list" tedy místo a rok jejich nálezu. Samozřejmostí jsou pak rozměry daného vzorku a jeho váha.

————————————————————————————

Další přírodní černé turmalíny skoryly z ČR najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku českých přírodních černých turmalínů » zobrazit nabídku «

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 4431
7 500 Kč
Veliký estetický špalek černého turmalínu s mimořádným leskem a úžasným rýhováním - sběratelská záležitost
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty