Dokonalý krystal citrínu s lehounce ohlazeným povrchem, vysokou vnitřní čistototu a jemně žlutou barvou s decentní kouřovou špičkou

Luxusní vzorek pravého českého citrínu pocházející z proslavené šutrácké lokality Kněževes nedaleko Ostrova nad Oslavou (Vysočina).

Jedná se o sbírkový krystal citrínu, který sice patří mezi ty menší kousky, díky své délce přes 5 centimetrů však rozhodně nemusíte mít strach, že by kamínek ve vaší sbírce (vitríně) nevynikl.

Krystal je navíc v perfektně zachovalém až prakticky dokonalém stavu, což mu ještě více přidává nejen na estetičnosti, ale také sběratelské atraktivitě.

Povrch kamene je celý matný, místy lehounce či dokonce sametově ohlazený a příjemný na dotek. Citrínek je díky tomu více než vhodný i pro ty z vás, jenž se o drahé kameny zajímáte kvůli jejich energetickým účinkům a vlastnostem.

Krystal je pomocí slunečních paprsků či baterky celý výborně průsvitný. Kvůli mírně omletému zevnějšku sice nelze nahlédnout zcela dovnitř kamene, i přes to je však skvěle patrné, že citrín ukrývá velmi vysokou až téměř drahokamovou čistotu.

Samotná barva kamínku má přirozený jemně až středně žlutý odstín, s kouřovými tóny převládajícími především ve špici krystalu. Nejvíce samozřejmě kvality citrínu vyniknou pokud je mokrý a na sluníčku, což je zachyceno na úvodní fotografii a na přiloženém videu níže.

Pokud hledáte klasický krystal citrínu, avšak ve vysoké sběratelské kvalitě, tento kousek vás zajisté nezklame a splní vaše očekávání.

————————————————————————————

Místo nálezu: Kněževes (Vysočina)

Rok nálezu: 2016

Rozměry: 53 x 29 x 21 mm

Váha: 53 g

————————————————————————————

Proč si zakoupit drahé kameny právě u nás?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

————————————————————————————

Zajímá Vás jak jsou lidé spokojeni s nákupem na našem e-shopu?

Přečtěte si pozitivní recenze zákazníků, kteří od nás již drahé kameny zakoupili » Zobrazit recenze «

Za každou recenzi samozřejmě velice děkujeme a jsme rádi, že naše minerály mohou dělat radost vám či vašim blízkým.

————————————————————————————

Další přírodní české citríny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku pravých českých citrínů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 4290
11 000 Kč –30 % 7 700 Kč
Dokonalý krystal citrínu s lehounce ohlazeným povrchem, vysokou vnitřní čistototu a jemně žlutou barvou s decentní kouřovou špičkou
citrin krystal prirodni pravy cesky kamen zluty prodej sbirkovy 14
11 000 Kč –30 %
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Podobné produkty