Exkluzivní sběratelský vzorek skorylu s estetickým ukončením - Vysočina

Mimořádně hodnotný kousek přírodního černého turmalínu skorylu pocházející z proslaveného kamínkářského naleziště Pikárec (Vysočina).

Jedná se o skutečně velmi luxusní a estetický vzorek černého turmalínu, který zaujme nejen svojí velikostí, ale především pozoruhodným ukončením.

Toto zakončení má vzácný tzv. stupňovitý nebo-li hypoparalelní tvar, je celé vysoce lesklé a až na několik menších odření i krásně zachovalé.

Po obvodu skorylu pak můžete obdivovat půvabné jemné rýhování. Z jedné strany je sice toto rýhování částečně sedřené, to však kameni jako celku rozhodně nijak neubírá na jeho celkové kráse.

Tento kousek černého turmalínu patří k těm skutečně unikátním a je vhodný především do sbírky pro velmi náročné zákazníky či sběratele.

O vysoké kvalitě vzorku svědčí i fakt, že jsme jej pro vás vyřadili z naší vlastní sbírky. Snažíme se totiž, abychom vám na našich stránkách stále nabízely nové, zajímavé a hlavně kvalitní vzorky minerálů a drahých kamenů.

Kámen jsme pro vás samozřejmě detailně nafotili ze všech stran a úhlů, aby jste měli co možná nejlepší představu o jeho celkovém vzhledu.

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr kamene v milimetrech a jeho váhu v gramech.

————————————————————————————

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2007

Rozměry: 49 x 28 x 25 mm

Váha: 65 g

————————————————————————————

Další přírodní černé turmalíny skoryly z ČR najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku českých přírodních černých turmalínů » zobrazit nabídku «

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 6171
4 250 Kč
Exkluzivní sběratelský vzorek skorylu s estetickým ukončením - Vysočina
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty