Krystal záhnědy s menší barevnou duhou narostlý na křemenné podložce

Estetický vzorek záhnědy z méně známého českého naleziště Bohdalec (Vysočina).

Jedná se o menší krystal záhnědy, který je zajímavě narostlý na křemenné podložce. Krystal má z pohledové strany slušně zachovalé stěny včetně špice, ze zadní strany je pak sice z části odřený, ale to rozhodně nijak nekazí celkový krásný dojem z tohoto vzorku.

Záhněda je téměř celá krásně lesklá, takže pokud ji prosvítíte sluníčkem nebo baterkou můžete velmi dobře nahlédnout dovnitř a pozorovat tak její působivý vnitřní svět. Ten ukrývá nejen dobrou čistotu, ale také množství nádherných úkazů jako jsou mlhovinové závoje či různé inkluze a peříčka. Po opravdu důkladném prozkoumání lze těsně pod povrchem objevit i hezkou menší barevnou duhu o velikosti cca 5 x 3 milimetry.

Příjemná se i barva záhnědy, která se může pochlubit tmavě hnědým až kouřovým odstínem.

Celkově jde o kvalitní krystal záhnědy, který má rozhodně co nabídnout.

 

Místo nálezu: Bohdalec (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry: 58 x 45 x 25 mm

Váha: 59 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky (především z oblasti Vysočiny), protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu DRAHÉ KAMENY a to na adrese www.drahekamenyonline.cz

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 1770
370 Kč
Krystal záhnědy s menší barevnou duhou narostlý na křemenné podložce
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty