Luxusní kousek českého citrínu s duhovými odlesky

Sběratelský vzorek přírodního citrínu pocházející z proslaveného šutráckého naleziště Kněževes nedaleko Ostrova nad Oslavou (Vysočina).

Tento nádherný citrín patří díky svým rozměrům již mezi ty středně velké kousky, skvěle tedy vynikne v každé kvalitní sbírce s drahými kameny. Citrín však jistě zaujme nejen sběratele minerálů, ale i ty z vás, jenž se o vzácné nerosty zajímáte kvůli jejich energetickým účinkům a vlastnostem.

Přibližně polovina citrínu má matný, lehce až sametově ohlazený povrch příjemný na dotek. Zbývající pasáže jsou pro změnu lesklé, takže dovolují při prosvícení kamene sluníčkem či baterkou skvěle nahlédnout dovnitř a pozorovat tak zajímavý vnitřní svět.

Ten ukrývá nejen solidní čistotu, ale také několik peříček či drobných mlhovin. Tyto inkluze (úkazy) pak vytvářejí působivé barevné duhy, které jsme pro vás částečně zachytily i v detailu na jedné z fotografií. Ve skutečnosti jsou však tyto duhové odlesky ještě daleko působivější.

Kvalitní je i samotná barva citrínu, která se pyšní podmanivým středně žlutým odstínem s jemně zlatavými tóny. Na úvodních čtyřech snímcích, kde je citrín mokrý a na sluníčku, toto žluté zbarvení samozřejmě vynikne lejlépe.

Pokud hledáte luxusní citrínovou surovinu pocházející z České Republiky, tento kousek si jistě zamilujete.

————————————————————————————

Místo nálezu: Kněževes (Vysočina)

Rok nálezu: 2016

Rozměry: cca 65 x 45 x 40 mm

Váha: 116 g

————————————————————————————

Proč si zakoupit drahé kameny právě u nás?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

————————————————————————————

Další přírodní české citríny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku pravých českých citrínů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 4938
3 900 Kč –11 % 3 450 Kč
Luxusní kousek českého citrínu s duhovými odlesky
citrin kamen cesky prirodni luxusni vzacny drahy sbirkovy 1
3 900 Kč –11 %
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty