Luxusní zlatý přívěsek s broušeným českým citrínem

REZERVACE!

Tento originální přívěsek je ručně zhotovený ze žlutého 14k zlata a je osazený vybroušeným citrínem ve tvaru kulatého briliantu.

Jedná se o přírodní kámen, který pochází z České Republiky a to konkrétně z lokality Kněževes nedaleko Ostrova nad Oslavou (Vysočina). Původní surový kamínek, ze kterého je tento jedinečný brus vyhotoven, jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jeho pravost i jasný původ.

Citrín je ručně vybroušený naším mistrem brusičem do tvaru kulatého briliantu. Jde o jeden z nejoblíbenějších brusů, který působí jednoduchým a zároveň elegantním dojmem. Jednotlivé facety (plošky) vytvářejí jasný, ale zároveň decentní třpyt pokaždé, když na ně dopadne světlo.

Samotný kamínek se pyšní opravdu úžasnou jemně až středně žlutou barvou se zlatavými tóny. Uvnitř se pak výbrus může pochlubit drahokamovou čistotou s několika velmi drobnými inkluzemi, které podtrhují čistě přírodní původ tohoto kamene.

Kulatý citrín je naším zlatníkem (faserem) precizně usazen do lůžka, kde ho bezpečně drží pět dvojitých krapen. Mezi nimi se ještě nachází decentní kroužek, který dotváří celkový estetický vzhled přívěsku. Uchycení brusu do tzv. krapen neboli drápků patří mezi velmi populární a to nejen z důvodu spolehlivého zajištění, ale především kvůli podtržení krásy a jiskry kamene. Šperky s krapnovým osazením se navíc snadno čistí a udržují, neboť je kamínek dobře přístupný.

Při výrobě šperků si zakládáme na poctivé ruční práci a tradičních postupech. Naši brusiči a zlatníci věnují pozornost každému detailu, tak aby všechny šperky působily dokonalým uměleckým zpracováním. 

Každý přívěsek s drahým kamínkem vám také zašleme v elegantní krabičce. Pokud kupujete přívěsek pro sebe, tato krabička vám výborně poslouží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli šperkem chcete obdarovat své blízké, jistě tuto krabičku také oceníte.

Tento luxusní přívěsek s citrínem vynikne jak při každodenním nošení, tak i při významné příležitosti.

Níže pod popiskem naleznete o tomto přívěsku s broušeným kamínkem podrobnější informace.

Součástí tohoto přívěsku s vybroušeným citrínem je CERTIFIKÁT PRAVOSTI A PŮVODU drahého kamene. Po kliknutí na následující odkaz si můžete prohlédnout jak vypadá (jde pouze o ukázkový certifikát s jinými parametry kamene):  » zobrazit vzorový certifikát «  

————————————————————————————

Kov: Žluté zlato 14k (585/1000)

Velikost přívěsku: 25 x 12 mm

Váha přívěsku s kamenem: 2,20 g

Druh kamene: citrín

Místo nálezu kamene: Kněževes (Vysočina)

Typ výbrusu: kulatý briliant

Průměr výbrusu: 10,3 mm

Barva kamene: přírodní, jemně až středně žlutá

Čistota kamene: drahokamová, s drobnými inkluzemi

Puncovní značky: » zobrazit «

————————————————————————————

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 4605
15 900 Kč
Luxusní zlatý přívěsek s broušeným českým citrínem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty