Velmi kvalitní jemně žlutý citrín z Vysočiny

Luxusní kousek pravého českého citrínu pocházející z významného kamínkářského naleziště Kněževes nedaleko Ostrova nad Oslavou (Vysočina).

Jedná se o velmi estetický středně velký vzorek citrínu, který se může pochlubit podmanivou a velice příjemnou jemně žlutou barvou.

Kamínek je sluníčkem či baterkou celý skvěle průsvitný a i přes to, že má převážně matný, místy lehce až sametově ohlazený povrch, lze částečně nahlédnout do jeho vnitřního světa.

Tam se ukrývá především vysoká až drahokamová čistota s pouze několika půvabnými mlhovinovými závoji či peříčky.

Nejvíce pak samozřejmě kvality citrínu vyniknou pokud je mokrý a na sluníčku, což je dobře zachyceno na posledních třech snímcích.

Tento vyjímečný kousek citrínu si zamilují především lidé, kteří s kamínky rádi energeticky pracují. Nejedná se sice o dokonale ohlazený valounek, citrínek je však i přesto velmi příjemný na dotek a svojí velikostí ideálně padne do ruky.

Tento citrín můžeme směle doporučit všem, kteří chtějí kvalitní citrínovou surovinu a neví si rady s výběrem toho pravého kousku. S tímto kamenem totiž rozhodně nešlápnete vedle.

————————————————————————————

Místo nálezu: Kněževes (Vysočina)

Rok nálezu: 2016

Rozměry: 50 x 41 x 27 mm

Váha: 71 g

————————————————————————————

Proč si zakoupit drahé kameny právě u nás?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

————————————————————————————

Další přírodní české citríny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku pravých českých citrínů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5518
2 450 Kč
Velmi kvalitní jemně žlutý citrín z Vysočiny
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).