Zlomek krystalu citrínu s úžasnou zlatavou barvou a vysokou vnitřní čistotou

Velmi estetický kousek pravého českého citrínu ze slavné lokality Kněževes - Na Františku (u Ostrova nad Oslavou) - Vysočina.

Jedná se o menší zlomek krystalu citrínu, který má zachovalé části krystalových stěn.

Celý povrch kamene je krásně lesklý, takže pokud citrín prosvítíte sluníčkem nebo baterkou můžete výborně nahlédnout dovnitř a obdivovat tak půvabný vnitřní svět.

Ten ukrývá především vysokou až drahokamovou čistotu s pouze menším množsvím mlhovinek či drobných inkluzí.

Opravdu fantastická je však především samotná barva citrínu, která se pyšní skutečně kvalitním středně žlutým odstínem s příjemnými zlatavými tóny. (Nejvíce samozřejmě tato úžasná barva vynikne na přímém sluníčku).

Takto vzácně zbarvené citríny se v naší přírodě vyskytují zcela vyjímečně, proto i menší kousky jako je tento jsou velice ceněné.

 

Místo nálezu: Kněževes - Na Františku (Vysočina)

Rok nálezu: 2016

Rozměry: 32 x 30 x 21 mm

Váha: 26 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky (především z oblasti Vysočiny), protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Další nabídku pravých českých citrínů naleznete v naší sekci - Prodej citrínů, nebo také na našem partnerském webu Drahé kameny online v kategorii - Nabídka citrínů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 2586
970 Kč
Zlomek krystalu citrínu s úžasnou zlatavou barvou a vysokou vnitřní čistotou
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty