Zlomek přírodního růženínu s pěknou barvou

Hezký vzorek pravého českého růženínu pocházející z proslavené kamínkářské lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší ale pěkný kousek přírodního růženínu, který je pomocí sluníčka či baterky částečně průsvitný. Dovnitř kamene však nahlédnout nelze protože vzorek je zakalený, jak už tomu u naprosté většiny Českých růženínů bývá.

Kamínek má podmanivý jemně až středně růžový odstín, který nejvíce samozřejmě vynikne na sluníčku nebo pokud růženín nasvítíte například baterkou.

Lidé si často myslí, že růženíny se na Vysočině válejí snad na každém poli, opak je však bohužel pravdou. Najít si svůj vlastní estetický kousek růženínu jako je třeba tento, vyžaduje opravdu dobré znalosti místních lokalit, trošku těch mineralogických vědomostí a samozřejmě velkou dávku trpělivosti i malinko toho štěstíčka.

————————————————————————————

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry: 30 x 20 x 15 mm

Váha: 17 g

————————————————————————————

České vs. zahraniční drahé kameny

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

————————————————————————————

Další přírodní české růženíny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku pravých českých růženínů » zobrazit nabídku «

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 5545
310 Kč
Zlomek přírodního růženínu s pěknou barvou
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty