Opravdová estetika z Vysočiny - Temně kouřový krystal záhnědy - Elestial

Sbírkový vzorek záhnědy z oblíbeného šutráckého naleziště Dolní Rožínka (Vysočina).

Jedná se o menší, ale velice estetický krystal záhnědy, který je z části oboustranně vyvinutý a má velmi slušně zachovalé špice i obvodové krystalové stěny.

Záhněda se navíc pyšní celkem pozoruhodným elestiálním růstem, takže ji lze zařadit mezi unikátní Mistrovské krystaly a to konkrétně tzv. Elestial Dar andělů.

Povrch záhnědy je částečně až zcela lesklý, takže krystal prosvítíte sluníčkem nebo baterkou, můžete v některých menších úsecích i poměrně snadno nahlédnout dovnitř a pozorovat tak zajímavý vnitřní svět plný nejrůznějších úkazů jako mlhovin, inkluzí či peříček.

Po důkladnějším prozkoumání můžete těsně pod povrchem objevit i menší pestrobarevnou duhu.

Fantastická a opravdu vzácná je pak především barva samotné záhnědy. Ta se může pochlubit úžasným temně kouřovým odstínem. Toto zbarvení patří u záhněd z Vysočiny bezpochyby k tomu nejkrásnějšímu a nejvzácnějšímu.

Pokud máte rádi menší, ale vysoce estetické a kvalitní vzorky, tento krystal záhnědy bude pro vás přesně tím pravým.

 

Místo nálezu: Dolní Rožínka (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 42 x 35 x 21 mm

Váha: 41 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky (především z oblasti Vysočiny), protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Další nabídku přírodních českých záhněd naleznete v naší sekci - Prodej záhněd, nebo také na našem partnerském webu Drahé kameny online v kategorii - Nabídka záhněd.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 2403
1 200 Kč
Opravdová estetika z Vysočiny - Temně kouřový krystal záhnědy - Elestial
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty