• 1 z 7
 

Surový český růženín s přirozenou barvou

 

Kvalitní kousek českého růženínu pocházející z uznávané kamínkářské lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o poměrně větší plochý vzorek růženínu, který je uvnitř sice převážně zakalený, i přes to je však kamínek sluníčkem či baterkou celkem dobře průsvitný.

Na sluníčku pak můžete obdivovat velice příjemné tóny, které přecházejí od těch světlejších až po ty středně růžové.

Hezkých českých růženínů je jako šafránu, proto i cena těchto kamínků mnohdy není úplně malá. Za každým takovým kvalitním růženínem jsou však hodiny úsilý a trpelivosti strávené v přírodě.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry: 75 x 40 x 20 mm

Váha: 91 g

 

České vs. zahraniční drahé kameny

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

————————————————————————————

Další přírodní české růženíny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop Drahé Kameny Online a jeho nabídku pravých českých růženínů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Prodáno
790 Kč
Kód produktu 3882
Kategorie Pravý český růženín - přírodní kámen
Položka byla vyprodána...