Originální stříbrný přívěsek s broušeným českým křišťálem

Tento jedinečný přívěsek je ručně zhotovený ze stříbra 925/1000 a je osazený vybroušeným křišťálem ve tvaru kapky.

Jedná se o přírodní kámen, který pochází z České Republiky a to konkrétně z lokality Rousměrov u Ostrova nad Oslavou (Vysočina).

Původní surový kamínek, ze kterého je tento úžasný brus vyhotoven, jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jeho pravost i jasný původ.

Křišťál je ručně vybroušený naším mistrem brusičem do unikátního tvaru kapky. Jde o originální brus, který působí jednoduchým a zároveň elegantním dojmem. Jednotlivé facety (plošky) vytvářejí jasný, ale zároveň decentní třpyt pokaždé, když na ně dopadne světlo.

Samotný křišťál má ledově průzračnou barvu a uvnitř se pyšní drahokamovou čistotou. Takto kvalitní křišťály, které jsou vhodné na zhotovení facetového brusu se v naší přírodě nacházejí zcela vyjímečně.

Křišťál je naším zlatníkem (faserem) precizně usazen do lůžka, kde ho bezpečně drží čtyři jednoduché krapny. Ty jsou lehce zahnuté a na konci mají zaoblený tvar. Mezi nimi se pak ještě nachází decentní kroužek, který dotváří celkový estetický vzhled přívěsku. Uchycení brusu do tzv. krapen neboli drápků patří mezi velmi populární a to nejen z důvodu spolehlivého zajištění, ale především kvůli podtržení krásy a jiskry kamene. Šperky s krapnovým osazením se navíc snadno čistí a udržují, neboť je kamínek dobře přístupný.

Při výrobě šperků si zakládáme na poctivé ruční práci a tradičních postupech. Naši brusiči a zlatníci věnují pozornost každému detailu, tak aby všechny šperky působily dokonalým uměleckým zpracováním. Samozřejmostí jsou pak puncovní značky, kterými jsou naše šperky označeny.

Každý přívěsek s drahým kamínkem vám také zašleme v elegantní krabičce . Pokud kupujete přívěsek pro sebe, tato krabička vám výborně poslouží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli šperkem chcete obdarovat své blízké, jistě tuto krabičku také oceníte.

Tento luxusní přívěsek s křišťálem vynikne jak při každodenním nošení, tak i při významné příležitosti.

Níže pod popiskem naleznete o tomto přívěsku s broušeným kamínkem podrobnější informace a také krátké video.

Součástí tohoto přívěsku s vybroušeným křišťálem je CERTIFIKÁT PRAVOSTI A PŮVODU drahého kamene. Po kliknutí na následující odkaz si můžete prohlédnout jak vypadá (jde pouze o ukázkový certifikát s jinými parametry kamene):  » zobrazit vzorový certifikát «   

 

Materiál: stříbro 925/1000

Velikost přívěsku: 12 x 53 mm

Váha přívěsku: 2,35 g

Druh kamene: křišťál

Místo nálezu: Rousměrov u Ostrova nad Oslavou (Vysočina)

Typ výbrusu: kapka

Průměr brusu: 7 mm

Barva: ledově průzračný

Čistota: čistý, bez inkluzí

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 2112
5 400 Kč
Originální stříbrný přívěsek s broušeným českým křišťálem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Podobné produkty