Vybroušený přírodní morion s temně hnědou až černou barvou

Luxusní ručně broušený přírodní morion ze slavného kamínkářského naleziště Krásněves nedaleko Ostrova nad Oslavou (Vysočina).

Morion je precizně vybroušený naším mistrem brusičem do originálního výbrusu ve tvaru kulatého briliantu.

Pokud se na výbrus podíváte ve stínu či na běžném denním světle má velmi temně hnědou až prakticky černou barvu. Pokud jej však prosvítíte například sluníčkem či baterkou kamínek se částečně rozzáří půvabným světle až středně hnědým odstínem s kouřovými tóny.

Uvnitř se pak výbrus pyšní drahokamovou čistotou bez inkluzí.

Po opracování a vybroušení původního zlomku surového morionu do facetového brusu se kámen zhodnotil a stal se z něj opravdový drahokam, který je vhodný nejen do kvalitní sbírky, ale vynikne především v krásném a jedinečném šperku.

Surovinu ze které je tento brus vyhotoven jsme osobně nalezli v srdci Vysočiny, takže vám ručíme za pravost i jasný původ kamene.

Níže pod popiskem naleznete podrobnější informace o výbrusu a také krátké video.

Součástí tohoto vybroušeného morionu je samozřejmě CERTIFIKÁT PRAVOSTI A PŮVODU drahého kamene. Po kliknutí na následující odkaz si můžete prohlédnout jak certifikát vypadá (jde pouze o ukázkový certifikát s jinými parametry kamene):  » zobrazit vzorový certifikát «

 

Místo nálezu: Krásněves (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Váha: 2,5 ct (karátu)

Rozměr: 8,5 x 8,5 x 5,8 mm

Barva: přirozený temně hnědý až černý odstín s kouřovými tóny

Čistota: drahokamově čistý bez inkluzí

 

České vs. zahraniční drahé kameny

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli, takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.


Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 3369
4 200 Kč
Vybroušený přírodní morion s temně hnědou až černou barvou
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Podobné produkty